Vykurovanie

Zabezpečujeme dodávku a montáž elektrického vykurovania pre rodinné domu, byty a priemyselné budovy. Ponúkame zákazníkom moderné technológie vrámci podlahového vykurovania, stropného vykurovania a sálavého vykurovania. 

POdlahové vykurovanie

Elektrické podlahové vykurovanie je cenovo výhodnou, komfortnou alternatívou známych tradičných vykurovacích systémov a v praxi sa dobre osvedčilo. Bezchybná funkcia mnohých miliónov m2 inštalovanej plochy je toho najlepším dôkazom. Podlahové vykurovanie odovzdáva teplo do priestoru sálaním a to až 55% podielom. Zvyšných 45% transferu tepla sa dostáva do priestoru konvekciou. Sálavá zložka sa šíri v priestore bez prostredníctva vzduchu a ohrieva okolité telesá a stavebné konštrukcie a tie sa následne stávajú sekundárnym zdrojom tepla. Takmer ideálne rozloženie teplôt spôsobuje, že rovnakú tepelnú pohodu docielime pri teplote o 2-3°C nižšej, ako u klasických vykurovacích systémov. Takto znížime spotrebu energie o cca 15%.
- Zdravé a variabilné a komfortné.
- Nenáročné na inštaláciu s minimálnym zásahom do stavebných
konštrukcií
- Spoľahlivé a nízkoporuchové
- Lacné
- Úsporné
- Ekologické
Ponúkame podlahové vykurovanie od špičkových výrobcov Raychem, Devi, Heatcom. V ponuke máme aj riešenie suchej montáže bez použitia cementového poteru, priamo pod podlahu.

sálavé vykurovacie panely

Stropné panely Ecosun využívanie princípu sálavého vykurovania (tzv. infračervené vykurovanie). Jedinečná povrchová úprava a rovnomerné rozloženie teplôt na povrchu panelov zaisťujú odovzdanie maximálneho podielu tepelnej energie práve formou sálania, naopak konvenčná zložka je potlačená na minimum. Dodávame a montujeme sálavé vykurovacie panely značky Fenix.

Máte záujem o cenovú ponuku? kontaktujte nás